NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Kradja poena na igri moj broj

Drugi dan za redom mi kradu poene na igri moj broj,dosad sam jedva cekala da igram slagalicu,ali sada mi se gadi a nemas kome da se pozalis!!!!

1 za
18 protiv
maja stevic
2011-10-08
???

1. Imas kome da se pozalis, a sto ti o ne radis, to je vec tvoj problem.

2. Ako nesto racunari znaju, to je da racunaju, tako da uz sve postovanje 10000000000000% nisi u pravu.

16 za
4 protiv
Rasim Veličanstveni
2011-10-08
???

maja stevic napisa...

Drugi dan za redom mi kradu poene na igri moj broj,dosad sam jedva cekala da igram slagalicu,ali sada mi se gadi a nemas kome da se pozalis!!!!

... ja za ovoliko vremena koliko igram nisam imao situaciju da budem oštećen. Sve što sam reklamirao (kada je imalo imalo osnova) mi je priznato. Čak neki put ni sam ne znam da li bih ja to sebi ili drugim takmičarima priznao, a bilo mi je priznato. Verovatno si negde napravila grešku u brzini. Tako ti ja jednom taman pišem primedu i vidim gde sam pogrešio u brojevima. Kažem sebi "dobro je da ovo ne poslah da  se ne blamiram da ovo Supervizor čita".

8 za
1 protiv
Radomir-ue
2011-10-10
???

draga gospodo igraci zelim vas upozoriti na igraca stevana stevica koji krade i prepisuje sa ludare

0 za
1 protiv
danijelavukcevic
2018-03-20
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0154 sec.

Copyright © 2024